KultúrÉlet Vendégháza

Izieb: 2
Hodnotenie hostí
92 %

KultúrÉlet Vendégháza is set in the village of Kétegyháza, 3 km from the Körös-Maros National Park and provides a studio with terrace and a simple barn accommodation. Free WiFi is available.

The studio is fitted with a fully equipped kitchenette, a dining area and a bathroom. Guests staying at the barn have to bring their own sleeping bag and can use the shared bathroom facilities.

The garden of the house comes with a barbecue area and a children's playground. Guests also benefit from the free shuttle service to the train station, 1 km away or the bus stop, 200 metres away.

A fishing lake is 500 metres away and horse riding facilities can be found 2 km away.

Poloha

Obrázok polohy hotela na mapeon-line mapGEO:46.53969,21.18617

Széchenyi utca 46., 5741 Kétegyháza

Objednávkový formulár

Ak chcete vidieť voľné izby, zadajte dátum vášho príchodu a odchodu a ponuka izieb sa sama aktualizuje.
Od: Do:

Izby

Typ izby
Osôb
Izieb
Cena za pobyt

Štúdio
od 14 EUR
viac informácií

Vybavenie izby

Chladnička, Cleaning products, Dláždená/mramorová dlážka, DVD prehrávač, Jedáleň, Kuchynka, Kuchynské potreby, Kúpeľňa, Kúrenie, Mikrovlnná rúra, Pohovka, Rádio, Rýchlovarná kanvica, Sieťka proti komárom, Skriňa, Služba budenia, Sporák, Sprcha, Súkromný vchod, Terrace, Toaleta, Ventilátor, Výhľad do záhrady, Žehlička a žehliaca doska

Barn
od 10 EUR
viac informácií

Popis

Barn accommodation with shared bathroom facilities. Please note that you have to bring your own sleeping bag.

Vybavenie izby

Additional Bathroom, Drevená/parketová dlážka, Koberec, Kuchyňa, Kuchynské potreby, Patio (vnútorná terasa), Pohovka, Služba budenia, Sprcha, Terrace, Toaleta, Ventilátor, Výhľad do záhrady

Vybavenie a služby

• Bezplatné parkovanie
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie
  • Cyklistika
  • Detské ihrisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Gril
  • Internet
  • Izby/vybavenie pre hostí s invalidným postihnutím
  • Kúrenie
  • Nefajčiarske izby
  • Noviny
  • Rodinné izby
  • Slnečná terasa
  • Špeciálne diétne menu (na vyžiadanie)
  • Terasa
  • Transfer (zadarmo)
  • Úschovňa batožiny
  • Úschovňa lyží
  • Vyhradený priestor pre fajčiarov
  • Wi-Fi/Bezdrôtová sieť LAN
  • Záhrada

Všeobecné platobné a storno podmienky

Upozornenie: Toto môže byť upresnené, zmenené aj zrušené v podmienkach samotného izby.

Príchod a odchod (odbavenie)

príchod (check-in):    14:00 - 23:30
    odchod (check-out):    do 10:00